Haber

Kılıçdaroğlu’nun Atatürk Havalimanı’nı vereceğini söylediği aile CIA ortaklı çıktı!

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 17 Nisan’da sosyal medya hesabından Atatürk Havalimanı başlığıyla paylaştığı görselde Atatürk Havalimanı’nı hep birlikte havacılık-uzay merkezi yapacağız dedi. Özmen aile şirketlerinin CIA’e elektronik istihbarat, Gözetleme ve Keşif hizmetleri sağladığı bildirildi.

ABD ÖZEL GÜÇ ÇALIŞANLARINI LİBYA VE SURİYE’YE TAŞIDI

Eren Özmen’e ait Sierra Nevada Corp’a ait N3097 üretim numaralı Dornier tipi özel uçağın Libya ve Suriye’de ABD Özel Kuvvetleri çalışanlarını taşıdığı görüntüler daha önce kamuoyuna yansımıştı.

ABD HÜKÜMETİNDEN 410 MİLYON DOLARLIK YENİ İHALE!

Ayrıca Özmen ailesinin geçtiğimiz günlerde ABD hükümetinden 410 milyon dolarlık yeni bir ihale aldığı ve şu ana kadar toplam 15.3 milyar dolar kazandığı ortaya çıktı.

KILIÇDAROĞLU’NUN ATATÜRK HAVALİMANI PROJESİ!

“ATATÜRK GELECEK YÜZYILA HAZIRLANMIŞSA”

Düşünmeye devam ettim; Atatürk yaşasaydı nasıl olmasını isterdi? Atatürk bugün yaşasaydı havacılık anlayışı sadece uçaklardan mı ibaret olurdu? Tabii ki hayır. Gelecek yüzyıla hazırlanıyordu. Elon Musk, uzayı tek başına kolonileştirmeye cesaret edemezdi.

“HAVACILIK VE UZAY ÇALIŞMALARININ MERKEZİ YAPACAĞIZ”

Onun vizyonu doğrultusunda tam olarak bunu yapacağız. İktidara gelir gelmez Atatürk Havalimanı’nı havacılık ve uzay çalışmalarının merkezi haline getireceğiz. Geleceğin göklerde olduğunu bize öğreten Atamızın adını taşıyan bu merkez, havacılık ve uzay sanayimizin dinamosu olacak.

“BUNU EREN ÖZMEN VE FATİH ÖZMEN İLE YAPACAĞIZ”

Peki bunu kiminle yapacağız? Merkezin kurulması ve geliştirilmesi için dünyaca ünlü Eren Özmen ve Fatih Özmen ile çalışacağız. Beyler lütfen gidin bu isimleri Google’a yazın. Bu dünyada ne mücevherlere sahip olduğumuzu görün.

“ONLARLA KONUŞTUM VE DAVET ETTİK”

Onlarla konuştum ve bunu yapmaya davet ettim. Kendi servislerimizi geliştireceğiz. Bunu bu pistlerde yapacağız. Bir hayalim daha var; Canan Dağdeviren ve Eren Özmen Türkiye için birlikte çalışıyor.

ÖZMEN AİLESİ KİMDİR?

Kılıçdaroğlu’nun uzay sistemleri ve teknolojileri alanında uzman isimler olan Eren ve Fatih Özmen, eski uzay araçlarının çok taraflı yeni versiyonlarını yapan ‘Sierra Nevada Corporation’ (SNC) şirketinin sahipleri. birlikte projelendirin.

KAYNAK: HABER7

haber-yesilyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu