Yaşam

Yargı 60. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ilgaz Mahkemeye Çıkıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Kıyamet 60. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Ilgaz tutuklandı. Ilgaz’ın tutuklanmasını fırsat bilen yeni savcı, müfettişten izin alır ve hızla Ilgaz’ın odasına geçer. Öte yandan müfettiş, Ömer’in davranışlarından şüphelenmeye başlar. Tüm bunlar olurken Yekta herkesi şok edecek bir itirafta bulunur. Yekta, Ömer’in gazeteciyi öldürdüğünü anlatır. Yargı 60. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ilgaz mahkemeye gider.

Ilgaz Mahkemeye Çıkıyor!

Kıyamet’in 60. bölüm 2. fragmanında; Ilgaz tutuklanarak cezaevine sevk edilir. Yargılanmasına karar verilen Ilgaz, ardından adliyeye sevk edildi. Öte yandan Ceylin, Yekta’nın kendisiyle çalışma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ancak Ceylin hakkında soruşturma başlatıldığını duyunca şok olur.

İşte Kıyamet 60. bölüm 2. fragmanı…

YARGI BÖLÜM 59 ÖZETİ!

Ilgaz, sevdiklerine yönelik tehditlere bir an önce son verme kararı alır. Bu onu büyük bir iftiraya maruz bırakır. Ilgaz, ailesinin hayatını kurtarır. Ama şimdi mesleği ve inandığı tüm değerler tehlikededir. Sanki ince ince döşenen yollar karalamakla bitecek miydi?

Başsavcı Yardımcısı olarak göreve gelen Turgut Ali, birdenbire en güvendiği savcılarından Ilgaz’ın belgeleriyle karşılaşır. Ancak bu belgeyle ilgilenmekle görevlendirilen ve tam tersi olan Özcan, savcıyla birlikte çalışmak zorunda kalır. Ilgaz’ın haksız olduğuna dair kanıtların sağlamlığı, aksini ispatlamak için büyük çaba harcayan Ceylin’e her iki savcının da inanmasını imkansız kılıyor.

Öte yandan Ceylin, Ilgaz’ın tutuksuz yargılanmak üzere yargılanması için elinden geleni yapar. Yine bütün aile ona yardım etmeye hazır. Merdan ve Metin, şüphe oklarının işaret ettiği Eyüp’ün kimliğinin peşine düşer. Ancak bu kez Yekta, Ceylin’e sürpriz bir teklifle boşa çıktı.

Rüzgar herkes için farklı bir yerden esmeye başlar. Ilgaz’ın tüm ümidi Ceylin’in savunmasına düşer. Ancak zamanın onlara ne getireceği her zaman olduğu kadar açık değildir.

Yargı yeni bölümleriyle her Pazar 20.00’de Kanal D’de.

Yargı 60. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz Tutuklandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu