Haber

Hamit Altıntop, konuştuğu röportajı elini masaya vurarak anlattı

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Milli Kurmay Başkanı Hamit Altıntop, teknik direktörler Mustafa Denizli, Yılmaz Vural, eski hakem Cüneyt Çakır ve Trabzonspor’un Abdülkadir Ömür, Yüzyıl Türkiye Gençlik ve Sporzirvesinde buluştu.

GÖRÜŞMEDE ELİNİN MASADA OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Hamit Altıntop, Yılmaz Vural’ın A Ulusal Grup Teknik Müdürü Stefan Kuntz ile yaptığı bir röportajda kendisine elini masaya vurduğunu hatırlattığını ve görünüşe göre kimseye haber göndermek gibi bir niyetinin olmadığını belirtti.

“BU DURUMDA OLAMAZ”

Masalara çarpma olayıyla ilgili olarak Altıntop, “Yarın bu pozisyonda olmayabilirim. Kriterlere göre öğretmene saygı duyulması gerektiğine, bu yaklaşımın böyle olmadığına, yaşayan ve yaşayan bir insan olarak inanıyorum. Türk futbolu ile çalışır, yönetim oradaki kişiye sahip çıkmalıdır” diyen Altıntop, Bunların da onların görevi olduğunu ancak orada bir algı yaratılmasına karşı olduğunu ifade etmeye çalıştığını ifade etti.

“MEDYA OYUNU”

Ayrıca o röportajda medya oyunundan bahsettiğini hatırlatan Altıntop, “Medya oyunu maalesef işimizi kolaylaştırmıyor. Bazen kontrolümüzü kaybediyoruz. Altay-Göztepe maçında olduğu gibi adrenalin yükselebiliyor ve maalesef kötü görüntüler ortaya çıkabiliyor.” .”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu